PODPISZ ZDALNIE UMOWĘ Z SANTANDER LEASING

I ODROCZ PIERWSZĄ RATĘ O 3 LUB 6 MIES.

 


FINANSOWANIE POJAZDÓW SUBARU DLA FIRM I KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH


W czasie pandemii komunikacja zdalna jest najbezpieczniejsza, dlatego razem z naszym partnerem biznesowym Santander Leasing przygotowaliśmy możliwość zawarcia umowy w formie eSpotkania. Dodatkowo przygotowaliśmy specjalną ofertę finansowania nowych pojazdów osobowych z karencją spłaty. Klienci, którzy wybierają samochód z szerokiej gamy modeli Subaru, na wstępie zawarcia umowy leasingu mogą wybrać karencję spłaty raty kapitałowo-odsetkowej na 3 lub 6 miesięcy.

 

Najważniejsze parametry:

  • ●       karencja spłaty raty na 3 lub 6 miesięcy
  • ●       okres umowy: 24-72 miesiące
  • ●       uproszczona procedura do 300 tys. zł – bez dokumentów finansowych, brak weksla jako standardowego zabezpieczenia
  • ●       brak dodatkowych opłat dla Klienta
  • ●       możliwość zdalnego podpisania umowy #podpisujeszjakchcesz: dzięki dostępnym technologiom Santander Leasing umożliwia przedsiębiorcom podpisanie umowy leasingu kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem własnoręcznym, złożonym w trakcie eSpotk@nia z doradcą leasingowym.
  • ●       wielokrotnie nagradzane Ogólne Warunki Umowy Leasingu oraz tytuł Marki Godnej Zaufania 2020 dla Santander Leasing

 

Sprawdź promocyjne warunki finansowania fabrycznego Subaru.

Oferty finansowania przygotowane są zgodnie z rozwiązaniami finansowymi Santander Leasing.Polecamy Państwu finansowanie nowych samochodów z szerokiego portfolio marki Subaru już w pożyczce z oprocentowaniem 0% nawet na 3 lata. Dodatkowo zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi produktami leasingowymi. Oferujemy finansowanie już od 12 do 72 miesięcy z pierwszą opłatą od 1% i minimalnymi formalnościami.

Szczegółowe informacje o ofercie dostępne są u autoryzowanych dealerów Subaru oraz u doradców leasingowych Santander Leasing.

Santander Leasing jest częścią grupy kapitałowej Santander Bank Polska. Jako uniwersalny leasingodawca oferuje finansowanie szerokiej gamy środków trwałych klientom z sektora MŚP oraz dużym firmom i korporacjom. Firma specjalizuje się w finansowaniu maszyn i urządzeń, nieruchomości oraz środków transportu. Uzupełnienie oferty stanowią atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe oraz karty paliwowe.
Santander Leasing kładzie duży nacisk na jakość oferowanych produktów i świadczonych usług oraz na rzetelność i transparentność we współpracy ze swoimi kontrahentami. Potwierdza to ranking ogólnych warunków umów leasingu przeprowadzony przez niezależnych ekspertów Leasing Monitor, w którym Santander Leasing kolejny rok z rzędu zajął pierwsze miejsce. Oznacza to, że umowy są przejrzyste i bezpieczne dla klientów.